Kino peržiūra

Kinas gyvuoja jau daugiau nei šimtą metų, bet lyginant su kitomis meno šakomis, plečiasi, keičiasi ir tobulėja kur kas greičiau. Kino edukacija padeda išvysti kiną ne tik kaip pramogą, bet ir kaip empatiją, kritinį mąstymą, toleranciją ugdantį užsiėmimą. Europietiški filmai, kurie sudaro didžiąją kino programos dalį, suteikia papildomą kontekstą nagrinėjamoms pamokose temoms, skatina diskusijas. Kino edukacijos metu moksleiviai yra supažindinami su istoriniais, kultūriniais ir socialiniais kontekstais, mokosi juos suprasti, vertinti ir pritaikyti kasdienybėje.

Filmai skirstomi pagal amžiaus ir klasių kategorijas. Tai palengvina filmų pasirinkimą mokytojams ir padeda lengviau rasti aktualų filmą, atliepiantį mokyklos edukacinę programą. Po kiekvieno seanso galima užsisakyti diskusiją su profesionaliu vedėju.

Kino edukacija seansai rengiami pagal individualius užsakymus, mokytojams ir moksleiviams patogiu metu, dažniausiai pirmoje darbo dienos pusėje.

Minimali moksleivių grupė yra 20 moksleivių. Jeigu atvyksta mažiau kaip dvidešimt žiūrovų, mokama minimali fiksuota suma – 80 EUR.

Filmų peržiūrų kainos vienam moksleiviui 4 Eur.

Taip, pat už filmus peržiūras galima mokėti ir pagal Kultūros Paso projektą. Daugiau informacijos: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1991

Diskusijos kaina:

iki 25 mokinių – 45 Eur.

didesnei mokinių grupei – suma derinama pagal vaikų skaičių.

Registruotis galite tel. edukacija@pasaka.lt arba +370 676 22348

Registruodamiesi el. paštu nurodykite mokyklos pavadinimą, pasirinktą filmą, moksleivių skaičių ir Jūsų vardą pavardę.

Apie „Kultūros paso“ paslaugų teikimą: Renginius registruojame individualiai, laiką ir filmą suderinus su Jumis. Mokyklas kviečiame registruotis edukaciniam kino seansui: edukacija@pasaka.lt arba +370 676 22348. Mus taip pat galima rasti internete adresu: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1991.