Virtuali kino edukacijos erdvė „Edukinas“

Virtuali kino edukacijos erdvė „Edukinas“ – kas tai?

Virtualios kino edukacijos erdvės „Edukinas“, skirtos 5–12 klasių mokiniams, tikslas – plėsti dalyvių kultūrinį akiratį bei patirčių įvairovę, ugdyti kritinį mąstymą ir kūrybingumą, stiprinti kultūrinį identitetą ir sąmoningumą, naudojant kiną kaip priemonę. „Edukinas“, veikiantis kartu su legalia internetine filmų peržiūros platforma „ŽMONĖS Cinema“, programos dalyviams siūlo rinktis iš edukacijai pritaikytos filmų programos. Programoje pateiktuose filmuose nagrinėjamos moksleiviams aktualios temos apie draugystę, pritapimą, išskirtinumą, pažinimą ir t.t. Filmų dėka mokiniai supažindinami su įvairiomis kultūrinėmis, istorinėmis, gamtos pažinimo, socialinėmis ir kitomis tematikomis. Išsirinkti aktualią temą atitinkantį filmą padės programos suskirstymas pagal klases. Taip pat – aprašymas, kuriame pateikta informacija apie filmo turinį, kokiai amžiaus grupei jis yra skirtas, jo trukmė ir pritaikymas konkrečiai dėstomai disciplinai. Specialistas pataria, kokiomis temomis mokytojai galėtų diskutuoti su mokiniais po filmo peržiūros. Tokiu būdu yra suteikiama legali galimybė susipažinti su edukaciniu turiniu nuotoliniu būdu.

Kaip galima užsisakyti filmą virtualioje kino erdvėje „Edukinas“ (nuotoliniu būdų)?

Norėdami užsisakyti filmą rašykite edukacija@pasaka.lt .

Parašykite koks filmas jus domina ir kaip Jums būtų patogiau atsisakyti už peržiūrą.

Kaip galima apmokėti už peržiūra?

Už peržiūras galima atsiskaityti banko pavedimu arba per Kultūros pasą.

Kaip pasinaudoti Kultūros pasu?

Kultūros paso lėšas galima išnaudoti iki gruodžio 20 d.

Internetiniame puslapyje virtuali kino edukacijos erdvė „Edukinas“ (nuotolinė paslauga) pasirinkite norimą datą ir pateikite užklausą. Po abiejų pusių patvirtinimo į Jūsų el. paštą atkeliaus informacija apie peržiūrą.

Kaip vaikai galės pasižiūrėti filmą po apmokėjimo?

Dėl autorių teisių saugumo, moksleiviai arba Jų tėvai turėtų būti užsiregistravę zmonescinema.lt puslapyje. Prisijungę prie paskyros ir atsidarę mokytojos persiustą filmo nuorodą, spaudžia mygtuką žiūrėti ir įveda kodą.

Filmą galima peržiūrėti per 24 val., filmą galima stabdyti, tačiau kodas galioja tik vienam atidarymui.

Kokios kainos?

Filmo kaina moksleiviui užsisakant ne per kultūros pasą:

„Edukinas“ kolekcija kaina yra 1,5 Eur / moksleiviui.

Naujausiems filmams yra 3 Eur / moksleiviui.

Pasirenkant atsiskaitymą per kultūros pasą kaina visiems filmams yra 4 Eur / moksleiviui.

Mokytojai, kurie užsisako paslaugą kodą gauna nemokamai.